Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

Vítězství v okresním kole odbíjené dívek

6.4.2017 -MČP-

Žákovská volejbalová družstva pokořila i Benátky!!

5.4. 2017 se konalo Okresní kolo ve volejbale žáků základních škol. Mezi dívkami se utkala družstva z devíti škol, mezi chlapci ze sedmi škol.

Děvčata z naší školy ve složení – Terka Nováková, Adéla Studničná, Bára Mařanová, Lucka Zvěřinová, Anička Rejzková, Katka Kejmarová a Míša Vodolanová byla vylosována do skupiny, kde na ně čekaly soupeřky z dalších čtyř škol. Základní skupina se hrála na jeden set. Protože žákyně víceletého Gymnazia z Mladé Boleslavi byly diskvalifikovány pro porušení věkové hranice přihlášených, základní skupinu jsme vyhrály. V boji o semifinále lehce zdolaly na dva sety soupeřky z Bakova. V semifinále je čekal vlastně nejtěžší soupeř – kamarádky z našeho gymnazia. Po třísetové vyrovnané bitvě jsme vyhrály!! Finále pak bylo docela hladkou záležitostí, kdy holky porazily soupeřky z Benátek ve dvou setech a staly se vítězkami letošního ročníku.

K velkému úspěchu mnichovohradištského žákovského volejbalu pak patří 1. místo v kategorii chlapců, kde vyhráli chlapci z gymnazia a nakonec 3. místo dívek také z gymnazia. Budeme držet palce v krajském kole!! Galerie: Okresní kolo v odbíjené dívek