Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

Fotbalové utkání ve ŠD

24.5.2017 -K-

19.května se na školním hřišti 2.ZŠ v Mnichově Hradišti konal fotbalový zápas. Nastoupily proti sobě dva týmy chlapců prvních až třetích tříd. Malí fotbalisté z 2. ZŠ vyzvali na přátelské utkání kamarády z 1. ZŠ. Rozhodčími se na toto sportovní odpoledne stali starší žáci naší školy Petr Krejčí a Erik Janoušek.

Hosté přišli na zápas s úsměvem na tváři a bojovnou náladou. Už od hlavních dveří školy zněl jejich bojový slogan:

Dáme góly dáme, sítě roztrháme.

Koupíme jim nový, ale ocelový!

Fanoušci obou týmů se shromáždili kolem hřiště, a pak už mohli za bouřlivého potlesku a fandění nastoupit samotní hráči. První poločas byl na branky poněkud chudší. První branku střelil domácí hráč Radim J. V druhém poločase zvýšil skóre Tomáš S., na 2:0. Radost domácího týmu trvala však krátce. Záhy se do branky domácích skvěle trefil Adam R. a změnil brankový stav na 2:1. Další branku si opět střelil Radim J. V další minutě se síť hostů zatřásla pod přesnou trefou Viktora N., který změnil dosavadní skóre na 4:1.  V dalších minutách nad domácím týmem stálo štěstí. Tomáš S. , který vystřelil směrem k bráně, omylem trefil protihráče. K velkému úžasu všech přihlížejících se míč odrazil a spadl do branky. Zanedlouho se ke slovu opět přihlásil Adam R. a připsal svému týmu bod. Celé utkání zakončil svým třetím gólem Radim J.. Zápas skončil 6:2 pro domácí družstvo.

Myslím, že všichni zúčastnění si zápas velice užili a už se těšíme na odvetu na hřišti soupeře.