Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

Úspěch v okresním kole WocaBee šampionátu

5.11.2021 -K-

Naše škola je vítězem okresního kola jazykového WocaBee šampionátu!

Žáci třídy 8.A - Angličtina získali prvenství v procvičování slovní zásoby z anglického jazyka v okresním kole soutěže a postupují do krajského kola.

Druhé místo v okrese Mladá Boleslav obsadili také žáci naší školy, a to tým žáků z 9.C - Angličtina, kteří si zaslouží také velký obdiv.

V říjnu se žáci zapojili do Jazykového WocaBee šampionátu.

Jedná se o třetí ročník soutěže v učení slovíček cizího jazyka, ve kterém mezi sebou soupeří studenti všech cizích jazyků od základních škol až po gymnázia, a to nejen v Česku, ale také na Slovensku.

Šampionát probíhá online v inovativní aplikaci pro učení cizích slovíček s názvem WocaBee.

Celkem se do soutěže zapojilo celkem téměř 60 000 žáků.

V našem okrese se nejpilnějšími žáky stali právě žáci naší školy, gratulujeme třídě: 8.A- Angličtina, kterou učí p. uč. Matoniaková.

Žáci získali prvenství díky tomu, že v soutěžním období mezi 20. 10. a 29. 10. 2021 nahráli denně v průměru až 532 bodů (tzv. WocaPoints) na žáka.

Žáci v aplikaci získávají body pouze za správné odpovědi při procvičování slovíček.

Díky tomu, že podali skvělý výkon, se stali okresními WocaBee šampiony a zaslouženě postupují do krajského kola, které začalo 3. 11. a končí 12. 11. 2021.

Držme našim žákům palce, aby byli úspěšní i nadále a probojovali se svou pílí až do česko-slovenského finále Jazykového WocaBee šampionátu!