Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

Ze života školy

4.B - výlet dětí do staletí

Galerie: 4.B - v muzeu
V úterý 11.6. 2019 se žáci 4.B vypravili do muzea v Mn.Hradišti na program Výlet dětí do staletí - Jak se žilo ve městech. Ve skupinkách si vyzkoušely, jakou práci kdysi dalo psaní perem, dozvěděly se spoustu zajímavých informací z historie a vlastnoručně si upekly voňavé rohlíčky.

4.A a 4.B - v Kryštofově údolí

Galerie: 4.A a 4.B v Kryštofově údolí
6.6.2019 se žáci 4.A a 4.B společně vypravili na výlet do Kryštofova údolí. Na Ranči v údolí si vyzkoušeli navlékání náramků a barvení sádrových odlitků v indiánském teepee, povozili se na ponících, pohráli si s králíky a ovečkami a dosyta se vyřádili na místním hřišti. Při zpáteční cestě jsme se zastavili  u místního orloje - třetího v České republice.

Školní výlet 7.B, 7.C

Galerie: Oybin 7.B, 7.C Dne 6. 6. se společně třídy 7.B a 7.C vydaly na školní výlet. Tentokrát za hranice ČR k německým sousedům na tajemnou zříceninu hradu a kláštera Oybin, který byl např. v držení i Karla IV. Cestou se žáci svezli historickými parními vlaky na úzkokolejné dráze z Žitavy do lázeňského města Oybin.

Škola v přírodě 2. B 2. den

Galerie: ŠVP 2. B 2. den Indiánská výprava druhý den - indiánské kmeny.

Výlet 9. B

 galerie: Školní výlet 9. B Ve čtvrtek 6. června vyrazili žáci 9. B na dvoudenní cyklistický  výlet do areálu Lites Borovice.

Škola v přírodě 2. B

Galerie: ŠVP 2. B

Druhá indiánská výprava-Krkonoše-chata Světlanka 

Divadelní představení

Galerie: Divadelní představení V pátek  31. května navštívilo naši školu divadélko Pamparmpa. V odpoledních hodinách zhlédly děti ze školní družiny představení, jako dárek de Dni dětí.

Cykloturistický kurz 6. tříd

 

Galerie: Branžež 2019
Žáci 6. tříd tento týden absolvují cykloturistický kurz na Branžeži.

Ukázat starší