Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

Ze života školy

Ze života třídy 1. A - Jen tak

Galerie: Ze života třídy 1. A A ještě ke společnému sdílení několik fotografií ze třídy. Hezké léto!

Ze života třídy 1. A - Výlet s přenocováním

Galerie: Ze života třídy 1. A - Výlet Dětem nabitým energií patří výzva. Těm v 1. A přišla v podobě pěšího výletu na Ptýrov, kde měly zamluvenou hodinu jízdy na koni. Cestou zpátky už energie opravdu docházela, proto byl připravený spacák ve třídě vysvobozením. Některým byla výzvou i noc bez mamky, ale zvládli  jsme to:)

Ze života třídy 1. A - Prezentace první přečtené knihy

Galerie: Ze života třídy 1. A - Prezentace první přečtené knihy 1. září TO začalo písmenkem a končí TO přečtenou knihou. Začalo TO papírovou taškou a končí TO malovanou vestou. A když se tyto dva začátky a konce spojí, vznikne projekt, kdy děti dokáží svým spolužákům pomocí malované vesty  představit svoji  první přečtenou knihu. K radosti paní učitelky, rodičů, ale především dětí! 

Ze života třídy 1. A - Čtenářské dílny

Galerie: Ze života třídy 1.A - Čtenářské dílny Od pololetí nacházely děti svůj vztah ke knížkám v pravidelných čtenářských dílnách, kde si četly ze svých knih.

Ze života třídy 1. A - Pasování na čtenáře

Galerie: Ze života třídy 1. A - Pasování na čtenáře Po přečtení prvního slabikáře předstoupily děti v městské knihovně před rytíře, který je pasoval na čtenáře.

Školní výlet 6. B a 6. C

Galerie: Výlet 6. B, 6. C

Dne 21.6. se třída 6.C a 6.B vydala na školní výlet směr Malá Skála. Početná skupina vyrazila vlakem nejprve do Dolánek u Turnova, odkud následně pokračovala na koloběžkách do Malé Skály. Zde se všichni účastníci výletu po sportovním výkonu pořádně občerstvili místními dobrotami. Počasí vyšlo na výbornou, takže někteří odvážlivci si užili i koupaní v Jizeře.  

Den s tatínky v 1.B

Galerie: Den s tatínky Zábavné odpoledne si užili všichni kamarádi z 1.B a obzvlášť jejich tatínci. Sedm disciplín hravě zvládli a vysloužili si tak překvapivou odměnu. Děkujeme za pomoc žákům z 5. C, kteří se ujali role rozhodčích.

Výlet

Galerie: Výlet ŠD 16. 6. 2018 V sobotu 16. 6. 2018 jsme se v dopoledních hodinách vydali vlakem do nedaleké Březiny. Z Březiny jsme vyrazili na Olšinu a z té pak kouzelnou přírodou na Krásnou Vyhlídku. Tam jsme se občerstvili například výbornou Opočenskou zmrzlinou a pokračovali dále. Během cesty děti hrály hry a plnily zábavné i vědomostní úkoly, které našly v obálkách schovaných cestou. Na zpáteční cestě, která vedla přes Hrázku a Příhrazy, děti sbíraly přírodniny do připravených krabiček a také si pochutnaly na borůvkách. Počasí nám přálo a nohy nás bolely jen trochu. O prázdninách chystáme další turistické výlety. Tentokrát směr Maloskalsko, Hruboskalsko či Dolánky. Budeme se opět těšit v doprovodu Veroniky Čečelské a Míši Matoušové.

Ukázat starší