Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

ISIC karta

 

Také v letošním školním roce jsme školou, které svým žákům zprostředkovává vydání mezinárodního žákovského průkazu ISIC Školák. Tento průkaz je především identifikačním dokladem, který potvrzuje totožnost žáka a jeho příslušnost k naší škole; kromě toho funguje jako mezinárodně uznávaný doklad o školní docházce, akceptovaný ve 130-ti zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako karty využitelná pro zhruba 2 000 různých slev a výhod v ČR.

 

Bližší INFO zde

 

Jak průkaz ISIC Školák objednat:

Agendu na naší škole řeší paní Kamila Altmanová, sekretářka ZŠ (tel. 326 771 890, mobil 731 518 526, e-mail: isic@2zsmh.cz nebo altmanova@2zsmh.cz)

1. Vyplňte žádost - formulář je možné si vyzvednout v kanceláři školy, připadně ke stažení a vyplnění ZDE

Originál žádosti (sken nestačí) odevzdejte v kanceláři školy, případně v budově ZŠ na náměstí, třídní učitelce.

2. Uhraďte poplatek 350 Kč, zašlete bezhotovostně na účet školy č. 51-6902210207/0100, jako variabilní symbol uvádějte přidělené evidenční číslo žáka.

3. Na e-mail isic@2zsmh.cz pošlete průkazovou fotografii žáka. Doporučujeme použít digitální foto portrétového typu, které lze snadno vyfotit běžným digitálním fotoaparátem nebo mobilem před světlou zdí, nebo zaslat kvalitní sken průkazové fotografie.

4. Hotový průkaz s pouzdrem a šňůrkou bude vydán žákům ve škole.