Základní škola Mnichovo Hradiště, Studentská 895

Přístupové údaje do eŽK

9.9.2020 - 31.1.2021

   Od školního roku 2020/21 bude škola využívat elektronickou žákovskou knížku (eŽK) ve všech třídách kromě tříd ve Veselé. Do eŽK budou mít vlastní přístup zákonní zástupci, v 6.-9. ročníku také žáci.

   Nové přístupové údaje budou předány pouze rodičům žáků z 1. tříd a žáků nově nastupujících (obdržené heslo lze změnit v nastavení na heslo vlastní). Rodiče žáků 2.-4. tříd, žáků 5.B přestupujících z Veselé a žáci 6. ročníku (přestože nikdo z nich heslo nezapomněl) a všichni, kteří heslo zapomněli nebo v budoucnu zapomenou, si vygenerují heslo sami, a to takto:

1) Přejděte na přihlašovací obrazovku eŽK, na www stránkách školy (2zsmh.cz) vyberte sekci „PRO ŽÁKY“ a dále odkaz „Žákovská knížka“, případně klikněte ZDE.

2) Klikněte na odkaz „Zapomenuté heslo“.

3) Zadejte svou e-mailovou adresu, kterou jste poskytli škole, a zvolte „Pokračovat“.

4) Postupujte podle instrukcí ve zprávě, která vám přijde do vaší e-mailové schránky.

   Pokud e-mail zadáte a po jeho potvrzení se objeví text: "Zadaný mail nebyl v databázi školy nalezen...", případně budete mít jiný problém, žák bude řešit problém s třídním učitelem, zákonný zástupce kontaktuje kancelář školy nejlépe prostřednictvím e-mailu, který poskytl škole (na: skola@2zsmh.cz).

 

1. stupeň
2. stupeň
Prvňáčci