SRPZŠ

SPOLEK RODIČŮ A PŘÁTEL ZŠ z. s. - IČ 07007752

• Spolek rodičů a přátel ZŠ je samostatný subjekt, partner vedení školy.
  • Jeho hlavní náplní je spolupráce se školou, vytváření podmínek pro zlepšení činnosti školy v oblasti výchovné, materiální a zájmové. Cílem činnosti je rovněž pomoc při zajišťování akcí organizovaných školou (sportovních, kulturních, poznávacích a dalších) a pomoc při jejich financování.
  • Spolek spravuje finanční prostředky poskytnuté rodiči, vybírané ve formě příspěvků. Vede řádnou evidenci příjmů a výdajů. Získané finanční prostředky jsou nezávislé a oddělené od finančních prostředků školy.

Organizační strukturu spolku tvoří tyto orgány:

1. výkonný výbor
  2. výbor třídních důvěrníků (Rada rodičů)
  3. členské schůze (třídní schůzky)

Členové výkonného výboru SRPZŠ:

• předseda - Lucie ŽÍDKOVÁ
  • místopředseda - Ondřej HYHLÍK