Atletické závody

Žáci 6. a 7. ročníku se zúčastnili v pondělí 29. 4. atletických závodů "Pohár rozhlasu" v Mladé Boleslavi.

Chlapecký i dívčí tým tvořilo 9 závodníků. Soutěžní disciplíny byly tyto: štafetový běh 4x60 m, běh 60 m, běh 600 m/1000 m, skok daleký, skok vysoký a hod kriketovým míčkem. Konkurence byla veliká, i přesto se chlapci umístili na 11. místě a dívky na 6. místě.

V úterý 30. 4. se atletických závodů zúčastnili žáci 8. a 9. ročníku. V této kategorii tým chlapců i dívek tvořilo 9 závodníků. Disciplíny pro starší závodníky byly: štafetový běh 4x60 m, běh 60 m, běh 800 m/1500 m, skok daleký, skok vysoký, vrh koulí 3/4 kg. I v této kategorii byla velká konkurence, chlapci se umístili na 5. místě a dívky na 11. místě.